A B c D E F G H
yukarı scroll

Blog

1 Yorum

Melodi FM Gülümseten Radyo

Türkiye'de özel radyoların yayın hayatına başladığı 1992 yılında, Radyomuzda Ünye'de yine 1992 yılında yayın hayatına başlamıştır.

1992 yılından 2004 yılına kadar çeşitli isimlerle yayın hayatını sürdüren radyomuz 2004 yılında Yüksel Pamukcu'nun Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı Melodi Radyo TV Reklam ve Yay.AŞ'nin bünyesine katılmış ve o günden bu yana yayın hayatını aralıksız sürdürmektedir.

Yayın hayatına başladığı günden itibaren güçlü altyapısı ve teknoloji cihazlarla radyoculuk alanında birçok ilki başlatan ve 7'den 70'e herkesin sevgisini kazanan Melodi FM, Ünye ve çevresinde bugün hala en çok dinlenen radyo istasyonu olmayı başarmıştır.

İnternet yayıncılığının da başlamasıyla birlikte yayınlarını internet üzerinden tüm Dünya'ya duyuran Melodi FM, dijital platformlarda yapılan dinleme istatistiklerine göre Türkiye genelindeki yaklaşık 1000 radyo içinde ilk 50'lere girme başarısını göstermiştir.  

Ünye'nin ilk haber sitesi olan www.haberunye.com haber sitesini de bünyesinde bulunduran Melodi FM, 90.50 Mhz frekansından bölgesel yayın yapmaktadır. 

Melodi FM bugün güçlü vericileriyle Samsun'dan Ordu'ya tüm sahil şeridinde ve yüksek kesimlerde kaliteli müzik yayınını sürdürmektedir.   

 


Yorumlar ( 1 )

Al Yazmalım | 2019-05-02 17:47:20 / Yanıtla

yeni web sitesi guzel olmus,elinize saglık

Kategoriler

Benzer Yazılar

Sosyal Medya+