A B c D E F G H
yukarı scroll

Sıkça Sorulan Sorularınızın Yanıtları

Melodi FM'i Nasıl Dinlerim?1

 Melodi FM'i dünyanın her yerinden  dinleyebilirsiniz. Dinleme için ekstra bir şeyler yapmanıza, ek programlar yüklemenize gerek yok. Sayfa yüklendikten sonra play tuşuna basmanız yeterlidir.

Melodi FM'i Telefon Tablet Gibi Platformlardan da dinleyebilir miyim?2
Radyomuz responsive(mobil uyumlu) olup esnek bir yapıya sahiptir. Web sitemiz her cihaza göre şekil almakta olup player android, ios, windows cihazların tümünde sorunsuz çalışır.
Radyo dinlemek internet kotamı etkiler mi?3
Evet. İnternet üzerinde yaptığınız her işlem internet kotanızı etkiler. Genellikle büyük boyutta dosyalar indiremeniz, youtube, vimeo gibi sitelerden video izlemeniz internet kotanızı hızlı bir şekilde azaltır. Melodi FM 64 ila 96 kbs üzerinden yayın yapmaktadır. Yani saniyede 64-96 kbit veri indiriyorsunuz demektir. Yurt dışındaki radyoların iki katı hızda 128 kbs ve daha büyük verilerle yayın yaptığına baktığımızda Türkiye koşullarına uygun en makul bir yayın kuşağında yayın yapıyoruz. Kıyaslamanız için örnek verelim: Youtube den bir HD film izlemeniz saniyede 1000 kbs üzerinde veri akışı verdiğini düşünürsek bir radyo için son derece makul bir data akışı ile yayınlarımızı dinliyorsunuz.
Radyo yayınlarınıza reklam alıyor musunuz?4
Evet.  Reklamlarınız için kurumsal iletişim kanallarımız olan GSM: 0 (542) 324 88 00 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilir, ya da aynı numaradan  Kurumsal Whatsapp hattımız üzerinden bizlere not bırakabilirsiniz. 

Yayın kesiliyor ne yapmalıyım?5
İnternet radyolarının en büyük handikabı bağlantının internet üzerinden yapılması nedeniyle yaşanılan kopukluklardır. Maalesef bu konu henüz çözümsüz. Kendi internetinizde, radyonun yayın yaptığı sunucuda veya yayın yapan DJ in internetinde yaşanan kesintiler radyo yayınını susturmaktadır. Teknik olarak internet kesintisi geçmiş olsa da yayın kendiliğinden geri gelmeyebilir. Bu durumda sayfayı yenilemeniz gerekecektir. F5 tuşuna basarak sayfanızı yenileyebilirsiniz. Sayfa yüklenince yayının sesini tekrar duyacaksınız.
Yayın saatleriniz nedir ?6

Melodi FM'de yayın saatlerimiz dolu dolu geçmektedir. Sabah 06.00'da Türk Sanat Müziğinin eşsiz eserleri ile güne başlayan Melodi FM dinleyicileri, geceyi Fantazi-Arabesk şarkıların yer aldığı canlı yayın programlarımız ve en duygusal şiirlerin okunduğu şiir programları ile sürdürmekte.

Haber Programlarınız var mı ?7

Radyomuzda hafta içi her sabah 09.00-10.00 saatleri arasında "Sabah Kahvesi" programımızda Ulusal ve Yerel gazetelerimiz ile internet sitelerinde yer alan haberler dinleyicilerimize ulaştırılmaktadır.Ayrıca hafta içi her gün saat başı haberlerimizle Türkiye ve bölgemizden gelişmeler dinleyicilerimize aktarılmaktadır.   

Programlarınıza Sponsor Alıyor musunuz ?8

Radyomuzda yayın yapan tüm programlarımız için sponsorluk çalışması yapılmaktadır. Çok uygun ve cazip fiyatlarla sponsorluk görüşmesi için bize

 0 (542) 324 88 00  numaralı telefonumuzdan her zaman ulaşabilirsiniz. 

Sosyal Medya+